Окупанти створюють передумови для ще однієї екологічної катастрофи - ЦНС

Росіяни створюють передумови для ще однієї екологічної катастрофи. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Зазначається, що після підриву окупантами дамби Каховської ГЕС на півдні Херсонської, Запорізької областей та у Криму загостилось питання з водопостачанням та зрошенням сільськогосподарських земель через обміління Північнокримського каналу.

"У зв’язку з цим ТОТ Запорізької області незаконно відвідав заступник міністра сільського господарства РФ  Андрей Разін, де провів зустріч з призначеною окупантами “заступником голови ради міністрів – міністром АПК та продовольчої політики” Свєтланою Шевченко. Зокрема, окупаційна адміністрація запропонувала використати води річки Молочна, що є найбільшою на ТОТ Запорізької області, та здійснити перекидання її стоку у зрошувальні канали", - йдеться в повідомленні.

За інформацією ЦНС, окупаційна адміністрація уже розпочала розчищення річища та підготовку до інженерних робіт.

"Таке рішення окупантів може призвести до збільшення солоності води в Азовському морі, а також дефіциту питної води у м. Мелітополь, що створює передумови для ще однієї екологічної катастрофи на ТОТ", - пише Центр національного спротиву.

Як повідомлялося раніше, Каховська ГЕС не підлягає відновленню, тому на її місці необхідно будувати нову станцію.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті