Окупанти шукають ветеранів АТО на захопленій частині Херсонщини

Окупанти шукають колишніх учасників АТО або їхніх родичів на тимчасово захопленій території Херсонської області. Про це 28 березня повідомляє Центр національного спротиву.

"Російській окупаційній адміністрації необхідно звітувати про боротьбу з підпіллям, тому росіяни вирішили шукати колишніх учасників АТО на тимчасово окупованих районах Херсонської області", - повідомляють у ЦНС.

У рамках цієї "ініціативи" рашисти провели рейди у Скадовському та Каховському районах.

"Однак ці заходи приречені, оскільки більшість населення працює над звільненням свого рідного краю. Окремої категорії "ждунів" немає, адже всі чекають на повернення додому", - зазначили у центрі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Маріуполі окупанти запускають повторну масову фільтрацію.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Світ
17.08.2026
15:12

«Гонка ескалацій». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Київ нездатний вести повномасштабну боротьбу з корупцією - сигналом став вихід під заставу ексглави Офісу Президента України Андрія Єрмака, звинуваченого в легалізації злочинних доходів»
Всі статті