Окупанти руйнують цілі багатоповерхівки у Маріуполі за хабар - Андрющенко

Російські окупанти займаються зносом неушкоджених багатоповерхівок у Маріуполі. Про це розповів раданик законного мера міста Петро Андрющенко.

"Маріупольскі ремонти від окупантів - окремий вид крадівництва. Поки знищують абсолютно цілі багатоповерхівки в Приморському районі за хабар, по пр. Будівельників або по вул Троїцької “ремонтують” те, що не підлягає ремонту. Згоріла середина дома просто розбирається та закривається фактисно муляжем. Верхні поверхи зняли та якось прикририли, чим прйшлось. Суперклей як основа основ. Дупорукість як мистецтво", - розповів Андрющенко.

 
Як повідомлялося раніше, в окупованому Маріуполі на все місто залишився лише один лікар-ендокринолог.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті