Окупанти руйнують цілі багатоповерхівки у Маріуполі за хабар - Андрющенко

Російські окупанти займаються зносом неушкоджених багатоповерхівок у Маріуполі. Про це розповів раданик законного мера міста Петро Андрющенко.

"Маріупольскі ремонти від окупантів - окремий вид крадівництва. Поки знищують абсолютно цілі багатоповерхівки в Приморському районі за хабар, по пр. Будівельників або по вул Троїцької “ремонтують” те, що не підлягає ремонту. Згоріла середина дома просто розбирається та закривається фактисно муляжем. Верхні поверхи зняли та якось прикририли, чим прйшлось. Суперклей як основа основ. Дупорукість як мистецтво", - розповів Андрющенко.

 
Як повідомлялося раніше, в окупованому Маріуполі на все місто залишився лише один лікар-ендокринолог.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті