В окупованому Маріуполі на все місто залишився лише один лікар-ендокринолог

У тимчасово окупованому Маріуполі різко погіршилася ситуація у медичній сфері. Про це розповів радник законного мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

Зокрема, на все місто залишився єдиний лікар-ендокринолог.

"Медична система стримко колапсує. Ситуація з інсулінозалежними не покращується. На все місто єдиний врач-ендокрінолог, який веде прийом лише до 13 години. ЛОР-відділення одне на місто у лікарні інтенсивної терапії в стаціонарі з обмеженою кількістю місць. Онкозаворювання - пряма дорога в один кінець", - повідомив Андрющенко.

При тому, за його словами, окупантами знов розгорнуто військові шпиталі на базі працюючих стаціонарів.

"Наслідки - вичерапання запасів плазми та крові (для цивільних майже недоступно тепер), нестача койко-місць цивільним. Сметрність зростає", - розповів Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, рашисти продають квартири у новобудовах Маріуполя, хоча обіцяли віддавати їх, як соціальне житло.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті