В окупованому Маріуполі на все місто залишився лише один лікар-ендокринолог

У тимчасово окупованому Маріуполі різко погіршилася ситуація у медичній сфері. Про це розповів радник законного мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

Зокрема, на все місто залишився єдиний лікар-ендокринолог.

"Медична система стримко колапсує. Ситуація з інсулінозалежними не покращується. На все місто єдиний врач-ендокрінолог, який веде прийом лише до 13 години. ЛОР-відділення одне на місто у лікарні інтенсивної терапії в стаціонарі з обмеженою кількістю місць. Онкозаворювання - пряма дорога в один кінець", - повідомив Андрющенко.

При тому, за його словами, окупантами знов розгорнуто військові шпиталі на базі працюючих стаціонарів.

"Наслідки - вичерапання запасів плазми та крові (для цивільних майже недоступно тепер), нестача койко-місць цивільним. Сметрність зростає", - розповів Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, рашисти продають квартири у новобудовах Маріуполя, хоча обіцяли віддавати їх, як соціальне житло.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті