Окупанти розмістили по всьому Мелітополю у Запорізькій області портрети небіжчиків - мер

Російські окупанти розмістили по всьому Мелітополю у Запорізькій області портрети небіжчиків. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

"На захопленій будівлі заводу Продмаш, перетвореній на музей пропаганди - багатометрові російські царі. На захопленій церкві Благодать, перетвореній на «міністерство»  культури промивання мізків - багатометровий список загиблих «героїв сво». На захоплених університетах, перетворених на окупаційну кузню майбутніх рабів - ліквідовані пропагандистка Дар’я Дугіна та гауляйтер Михайлівки Іван Сушко", - зазначив Федоров.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті