Окупанти розмістили на острові Джарилгач до 300 солдатів і вкрадені у місцевих човни

Російська армія розмістила близько 300 свої військовослужбовців та 15 човнів іноземного виробництва на тимчасово окупованому острові Джарилгач Херсонської області. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

За наявною інформацією, ці плавзасоби окупанти вкрали у місцевого населення.

"Російські війська мілітаризували острів Джарилгач, який 19 травня з’єднано ними з тимчасово захопленою материковою частиною Херсонської області в районі населеного пункту Лазурне", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, уся територія острова Джарилгач і частина прилеглої акваторії входять до національного природного парку "Джарилгацький". Джарилгач на заході продовжується довгою піщаною косою, яку від суходолу відокремлює вузька протока. Лазурне розташоване за 2 км від коси.

Херсон і правобережжя Херсона українські війська деокупували восени минулого року. Але частина Херсонської області все ще під російською окупацією.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті