Окупанти розмістили на острові Джарилгач до 300 солдатів і вкрадені у місцевих човни

Російська армія розмістила близько 300 свої військовослужбовців та 15 човнів іноземного виробництва на тимчасово окупованому острові Джарилгач Херсонської області. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

За наявною інформацією, ці плавзасоби окупанти вкрали у місцевого населення.

"Російські війська мілітаризували острів Джарилгач, який 19 травня з’єднано ними з тимчасово захопленою материковою частиною Херсонської області в районі населеного пункту Лазурне", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, уся територія острова Джарилгач і частина прилеглої акваторії входять до національного природного парку "Джарилгацький". Джарилгач на заході продовжується довгою піщаною косою, яку від суходолу відокремлює вузька протока. Лазурне розташоване за 2 км від коси.

Херсон і правобережжя Херсона українські війська деокупували восени минулого року. Але частина Херсонської області все ще під російською окупацією.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті