Окупанти роздали російські паспорти в Раді федерації РФ підліткам із Лутугиного "в урочистій обстановці"

Російські окупанти влаштували "торжество", відправивши 14-річних дітей із Лутугинського району до Ради федерації РФ, щоб там роздати їм паспорти країни-окупанта. Про це повідомив сайт "Адміністрації лутугинського району ЛНР" 15 листопада. 

"Лутугинські школярі отримали паспорти громадянина РФ у раді федерації", - повідомила окупаційна адміністрація.

Уточнюється, що йдеться про учнів Успенської середньої школи №3 і Біловської гімназії, яким виповнилося 14 років. Саме ці діти, як ідеться в повідомленні, "...мали можливість отримати паспорт громадянина рф в урочистій обстановці в раді федерації".

Раніше повідомлялося, що до "правового поля РФ" Пасічник добіг першим: "фінансову систему ЛНР" перевели на російські рейки.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті