До "правового поля РФ" Пасічник добіг першим: "фінансову систему ЛНР" перевели на російські рейки

"Фінансову систему ЛНР" перевели на російські рейки першою серед "нових регіонів РФ". Про це перед росіянами відзвітував ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник, розмістивши відповідне повідомлення у своєму Телеграм-каналі 11 листопада.

"Луганська народна республіка першою з нових регіонів перевела роботу фінансової системи в законодавче поле російської федерації. Після реорганізації системи наших органів виконавчої влади вони максимально швидко відкрили казначейські особові рахунки, всі бюджетні організації пройшли перереєстрацію. Завдяки цьому у нас з'явилася можливість отримувати від держави бюджетні гроші на реалізацію федеральних і регіональних програм і проєктів за всіма нормами російського законодавства", - написав Пасічник у своєму Телеграм-каналі за підсумками зустрічі з керівником управління федерального казначейства по "республіці" Світланою Бородіною.

Раніше повідомлялося, що "влада ЛНР" почала активніше "легітимізувати" бізнес на окупованій території Луганської області.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті