Окупанти примусово мобілізували ще 250 мешканців Донеччини

На тимчасово окупованій території Донецької області загарбники примусово мобілізували до російської армії ще 250 осіб. Про це повідомляє Центр національного спротиву у своєму телеграм каналі 24 вересня.

"За інформацією українського підпілля на тимчасово окупованих територіях, близько 250 жителів Донецької області були «призвані» для подальшого проходження «військової служби» в окупаційних військах", - зазначається у повідомленні.

У Центрі розповіли, що окупанти під час проведення «мобілізаційних» заходів видають підприємствам на ТОТ “мобілізаційні плани” де зазначають кількість людей, яких ті повинні скерувати для служби в російській окупаційній армії.

"У випадку невиконання таких планів окупанти погрожують змінити керівний склад даних підприємств на тих осіб, що виконуватимуть схожі розпорядження вчасно та у повному обсязі", - додали у Центрі національного спротиву.

Як повідомлялось раніше, росія планує забрати на війну до 700 тис чоловіків з окупованих територій.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті