Окупанти примусово мобілізували ще 250 мешканців Донеччини

На тимчасово окупованій території Донецької області загарбники примусово мобілізували до російської армії ще 250 осіб. Про це повідомляє Центр національного спротиву у своєму телеграм каналі 24 вересня.

"За інформацією українського підпілля на тимчасово окупованих територіях, близько 250 жителів Донецької області були «призвані» для подальшого проходження «військової служби» в окупаційних військах", - зазначається у повідомленні.

У Центрі розповіли, що окупанти під час проведення «мобілізаційних» заходів видають підприємствам на ТОТ “мобілізаційні плани” де зазначають кількість людей, яких ті повинні скерувати для служби в російській окупаційній армії.

"У випадку невиконання таких планів окупанти погрожують змінити керівний склад даних підприємств на тих осіб, що виконуватимуть схожі розпорядження вчасно та у повному обсязі", - додали у Центрі національного спротиву.

Як повідомлялось раніше, росія планує забрати на війну до 700 тис чоловіків з окупованих територій.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті