Окупанти Придністров'я просять Москву збільшити кількість російських "миротворців"

Так званий "глава представництва ПМР у РФ" Леонід Манаков заявив, що "влада" захопленого сепаратистами Придністров'я просить росію збільшити кількість "миротворців" "з урахуванням зростання ризиків безпеки". Про це повідомляють росЗМІ.

За словами Манакова, спочатку контингент росії становив шість мотострілецьких батальйонів, але 1995 року Москва ухвалила рішення знизити його чисельність до двох батальйонів, тобто до 450 осіб.

Манаков заявив, що штатна чисельність "миротворців" має становити 3100 осіб.

Представник молдавських сепаратистів також сказав, що "збільшення кількості російських миротворців юридично можливе, і це виправдано з погляду погіршення ризиків безпеки". При цьому, додав Манаков, "миротворчі сили можуть бути збільшені за рахунок росіян, які проживають у Придністров'ї".

Як повідомлялося, у Держдумі придумали, як погнати солдатів-строковиків на "миротворчі операції".

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті