Окупанти продовжують обстрілювати Херсонщину: є поранені

Внаслідок обстрілу росіянами Херсонщини отримали поранення мешканці Дудчан та Берислава. Про це повідомляє Херосонська ОВА у своєму телеграм-каналі 28 листопада.

"У Дудчанах поранення отримала 64-річна жінка, яка перебувала на вулиці. Також ворог атакував й Берислав. Внаслідок скидання вибухівки на цивільну автівку постраждав 48-річний чоловік", - зазначається у повідомленні. 

У Херсонській ОВА додали, що потерпілих доставили до медзакладів та надають всю необхідну допомогу.

Як повідомлялось раніше, Кривий Ріг вночі зазнав ракетного удару.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті