Окупанти продовжують обстрілювати Херсонщину: є поранені

Внаслідок обстрілу росіянами Херсонщини отримали поранення мешканці Дудчан та Берислава. Про це повідомляє Херосонська ОВА у своєму телеграм-каналі 28 листопада.

"У Дудчанах поранення отримала 64-річна жінка, яка перебувала на вулиці. Також ворог атакував й Берислав. Внаслідок скидання вибухівки на цивільну автівку постраждав 48-річний чоловік", - зазначається у повідомленні. 

У Херсонській ОВА додали, що потерпілих доставили до медзакладів та надають всю необхідну допомогу.

Як повідомлялось раніше, Кривий Ріг вночі зазнав ракетного удару.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті