Окупанти повідомили, що райони Донецька зазнали сьогодні близько 50 обстрілів. Є поранена

У окупованому Донецьку сьогодні, 26 липня повідомили про обстріли Київського, Кіровського, Куйбишевського і Петровського районів, а також смт Олександрівка. Про це пише так званий "мер" міста Олексій Кулемзін, посилаюсь на інформацію військової структури росіян "СЦКК ДНР".

"За період з 9:00 до 21:00 26 липня, за інформацією СЦКК ДНР, м.Донецьк і приєднані території 49 разів піддавалися обстрілу...", - пише колаборант. 

За його інформацією, у Куйбишевському районі у власній квартирі отримала поранення жінка 1963 р.н. 

"Пошкоджено багатоквартирні та приватні житлові будинки в Київському, Кіровському та Куйбишевському районах", - написав Кулемзін.

 
 
 

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті