Окупанти посилили вплив авіації й спробували прорвати оборону ЗСУ біля Надії й Новоселівського на Луганщині

Російські окупанти посилили вплив авіації й спробували прорвати оборону ЗСУ біля Надії й Новоселівського в Луганській області 10 серпня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 11 серпня.  

"Окупанти тиснуть повсюди. Не спиняє їх навіть значний обсяг власних втрат в особовому складі – додають резерви і продовжують, – сказано в повідомленні. – Учора вони мали наміри знайти наші слабкі місця поблизу Надії та південніше Новоселівського. Обидва населені пункти розташовані на Сватівщині. Але Сили оборони зупинили ці спроби ворога".

Зазначається, що посилюють росіяни й вплив з неба: вони нанесли авіаційні удари поблизу Макіївки, Невського, Білогорівки. Артилерійських ворожих обстрілів зазнали Невське та Білогорівка.

Раніше повідомлялось, що мікроавтобус, яким окупанти перевозили особовий склад, знищено на Луганщині.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті