Окупанти поновили бойові дії біля Білогорівки та в Серебрянському лісі на Луганщині - ОВА

Російські окупанти поновили активні бойові дії на Луганщині, проте місцеві жителі на контрольованій Україні території не дуже охоче погоджуються на евакуацію з прифронтової зони. Про це у Телеграм повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 4 лютого. 

"Ворог поновив бойові дії біля Білогорівки та в Серебрянському лісі, де відбито декілька його наступів. 

По декілька разів на тиждень жителям деокупованих сіл пропонується допомога в евакуації і в подальшому вирішенні першочергових питань. Втім, люди погоджуються не так швидко, залишаючись у небезпеці", - зазначив Лисогор. 

За словами очільника ОВА, місцеві жителі забезпечуються всім необхідним.

"Учора привезли до Греківки і Макіївки хліб та виконали декілька запитів від місцевих. Зокрема, доставили речі і ліки, яких вони потребували", - повідомив Лисогор.  

Як повідомлялося, з обстрілюваного Невського на Луганщині евакуювали ще трьох місцевих мешканців. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті