Окупанти погрожують "завершити архітектурний ансамбль" руїн Сєвєродонецька, відновивши посеред них Льодовий палац

Російські окупанти заявили, що планують відновити Льодовий палац у Сєвєродонецьку – практично зруйнованому місті без комунікацій. Про це повідомив так званий "начальник відділу архітектурно-містобудівних рішень" Олексій Федоров, пишуть сепаратистські ЗМІ 29 березня.

"Льодовий палац будувався майже півстоліття тому, він завершив архітектурний ансамбль центру міста і стане символом відродженого Сєвєродонецька", – підкреслив Олексій Федоров.

Раніше повідомлялося, що в Сєвєродонецьку почали падати багатоповерхівки, які росіяни обстрілювали під час штурму.

Нагадаємо, також було опубліковано відео, яке демонструє, на що перетворився Льодовий палац спорту в Сєвєродонецьку завдяки рашистам.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті