Окупанти підірвали ключовий міст у Бахмуті, яким користувалися ЗСУ та мирні жителі – CNN

Російські окупанти вночі підірвали міст, який з'єднує Бахмут із найближчим селом Хромове. Про це 3 березня повідомляє CNN.

"Ключовий міст, який з'єднує обложене місто Бахмут із сусіднім селом Хромове та останній основний шлях постачання до Бахмута з міста Часів Яр, був підірваний вночі російськими військами", - повідомили журналісти з посиланням на кількох співрозмовників у місті.

Один із солдатів, який перебуває в Бахмуті, заявив, що росіяни завдали удару по мосту ракетою, швидше за все - "Іскандером".

Також представники місцевої влади заявили, що сподіваються відремонтувати міст найближчими днями. Така терміновість пояснюється тим, що вона важлива для евакуації цивільного населення та постачання обложеного міста.

При цьому військові все ще мають доступ до Бахмута ґрунтовими дорогами і полями.

Нагадаємо, кілька днів тому Володимир Зеленський підтвердив, що ситуація на напрямі Бахмута ускладнилася.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті