Окупанти підірвали ключовий міст у Бахмуті, яким користувалися ЗСУ та мирні жителі – CNN

Російські окупанти вночі підірвали міст, який з'єднує Бахмут із найближчим селом Хромове. Про це 3 березня повідомляє CNN.

"Ключовий міст, який з'єднує обложене місто Бахмут із сусіднім селом Хромове та останній основний шлях постачання до Бахмута з міста Часів Яр, був підірваний вночі російськими військами", - повідомили журналісти з посиланням на кількох співрозмовників у місті.

Один із солдатів, який перебуває в Бахмуті, заявив, що росіяни завдали удару по мосту ракетою, швидше за все - "Іскандером".

Також представники місцевої влади заявили, що сподіваються відремонтувати міст найближчими днями. Така терміновість пояснюється тим, що вона важлива для евакуації цивільного населення та постачання обложеного міста.

При цьому військові все ще мають доступ до Бахмута ґрунтовими дорогами і полями.

Нагадаємо, кілька днів тому Володимир Зеленський підтвердив, що ситуація на напрямі Бахмута ускладнилася.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті