Окупанти перекинули на полігони в Луганській області 1000 зеків

Російські окупанти перекинули на полігони Луганської області близько 1000 зеків. Про це 14 травня повідомив Генштаб ЗСУ.

"Противник і далі намагається поповнювати свої втрати в живій силі за рахунок ув'язнених осіб і з російської федерації. Нещодавно відмічено прибуття близько 200 таких осіб до одного з польових таборів противника в тимчасово окупованому Роговому Луганської області для проходження 4-тижневого курсу загальновійськової підготовки", - повідомили українські військові.

До кінця місяця на полігон мають прибути ще близько 250 зеків. Крім цього, в районі Можняківки на Луганщині росіяни перекинули до 800 "новоприбулих російських в'язнів".

Крім цього, росіяни перекидають зеків у Запорізьку область - там у район Новопетрівки перекинули близько 400 найманців-зеків, яких завербували "Вагнер". Їхня підготовка триватиме кілька тижнів. Пізніше очікується перекидання ще 400 найманців зі складу російських засуджених.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в британській розвідці повідомили, скільки тисяч засуджених РФ завербувала для війни в Україні минулого місяця.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті