Окупанти перейменували клон ДонНУ і забрали у федеральну власність виші на захоплених територіях України

В окупованому Донецьку створений на базі Національного університету ім. Василя Стуса клон ДонНУ перейменували на Донецький державний університет (ДонДУ). Про це повідомляють ЗМІ колаборантів 31 березня.

"Згідно з наказом Міносвіти Росії №338 від 30 березня 2023 року Донецькому національному університету (ДонНУ) повертається радянська назва ДонДУ", - йдеться в повідомленні.

Крім того, росЗМІ пишуть, що уряд РФ прийняв у федеральну власність виші та наукові установи у квазіутвореннях "ДНР"/"ЛНР", а також захоплених частин Херсонської та Запорізької областей.

"Відповідне розпорядження підписав прем'єр-міністр РФ Мішустін", - пишуть росіяни.

"Загалом у документі перелічено 41 освітню або наукову організацію, які за своїм профілем стають підвідомчими російським Міносвіти, Міносвіти, Мінкультури, МОЗ, Міноборони, МВС, МНС та іншим відомствам", - ідеться в повідомленні.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті