Окупанти перейменували клон ДонНУ і забрали у федеральну власність виші на захоплених територіях України

В окупованому Донецьку створений на базі Національного університету ім. Василя Стуса клон ДонНУ перейменували на Донецький державний університет (ДонДУ). Про це повідомляють ЗМІ колаборантів 31 березня.

"Згідно з наказом Міносвіти Росії №338 від 30 березня 2023 року Донецькому національному університету (ДонНУ) повертається радянська назва ДонДУ", - йдеться в повідомленні.

Крім того, росЗМІ пишуть, що уряд РФ прийняв у федеральну власність виші та наукові установи у квазіутвореннях "ДНР"/"ЛНР", а також захоплених частин Херсонської та Запорізької областей.

"Відповідне розпорядження підписав прем'єр-міністр РФ Мішустін", - пишуть росіяни.

"Загалом у документі перелічено 41 освітню або наукову організацію, які за своїм профілем стають підвідомчими російським Міносвіти, Міносвіти, Мінкультури, МОЗ, Міноборони, МВС, МНС та іншим відомствам", - ідеться в повідомленні.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті