Окупанти обстріляли за добу 4 громади Сумської області

За день, 18 лютого, на території Сумської області внаслідок російських обстрілів зафіксовано 75 прильотів. Про це у Телеграм повідомляє Сумська ОВА.

Як повідомляється, російські терористи обстріляли 4 територіальних громади Сумщини: Хотінську, Білопільську, Новослобідську та Путивльську.

"Білопільська громада: о 9:45 з території РФ відбувся мінометний обстріл - 6 прильотів. Внаслідок обстрілу в с. Рижівка пошкоджено 5 домогосподарств, 3 будинки не придатні для життя (прямі попадання). Також пошкоджено автомобіль ГАЗель. Росіяни били з мінометів і по інших населених пунктах громади − 12 прильотів", - розповіли в ОВА.

У Новослобідській громаді зафіксовано мінометний (15 прильотів) та кулеметний обстріли. Хотінську громаду обстріляли з артилерії − 6 прильотів. А на Путивльську - росіяни скинули 11 мін.

У всіх випадках обійшлось без жертв. Загалом мова йде про 75 прильотів.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив 18 лютого, що кожен російський удар по будь-якому місту України матиме конкретні юридичні наслідки. 

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті