Окупанти обстріляли за добу 4 громади Сумської області

За день, 18 лютого, на території Сумської області внаслідок російських обстрілів зафіксовано 75 прильотів. Про це у Телеграм повідомляє Сумська ОВА.

Як повідомляється, російські терористи обстріляли 4 територіальних громади Сумщини: Хотінську, Білопільську, Новослобідську та Путивльську.

"Білопільська громада: о 9:45 з території РФ відбувся мінометний обстріл - 6 прильотів. Внаслідок обстрілу в с. Рижівка пошкоджено 5 домогосподарств, 3 будинки не придатні для життя (прямі попадання). Також пошкоджено автомобіль ГАЗель. Росіяни били з мінометів і по інших населених пунктах громади − 12 прильотів", - розповіли в ОВА.

У Новослобідській громаді зафіксовано мінометний (15 прильотів) та кулеметний обстріли. Хотінську громаду обстріляли з артилерії − 6 прильотів. А на Путивльську - росіяни скинули 11 мін.

У всіх випадках обійшлось без жертв. Загалом мова йде про 75 прильотів.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив 18 лютого, що кожен російський удар по будь-якому місту України матиме конкретні юридичні наслідки. 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті