Окупанти обстріляли ТЕС ДТЕК на Донеччині вдруге за останні дні: знеструмлено шахту

Російські окупанти повторно за останні кілька днів обстріляли одну з теплоелектростанцій "ДТЕК Енерго" вранці 5 травня, внаслідок чого серйозно постраждало її обладнання. Про це повідомляє ДТЕК у своєму Телеграм-каналі та Міненерго.

"Вранці 5 травня внаслідок інтенсивних обстрілів, вкотре постраждала ТЕС "ДТЕК Енерго", – сказано в повідомленні. – Це вже другий обстріл цієї станції за останні декілька днів".

"Станом на ранок 5 травня після артилерійського удару по одному з енергетичних об'єктів на Донеччині було аварійне відключення енергоблоку ТЕС", – сказано в повідомленні Міненерго.

Уточнюється, що внаслідок влучання знеструмлено вугільну шахту.

Раніше повідомлялось, що енергетики ДТЕК відновили мережі в 37 населених пунктах Донеччини за три доби травня: 44 тисячі родин знову зі світлом.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті