Окупанти обстріляли ТЕС ДТЕК на Донеччині вдруге за останні дні: знеструмлено шахту

Російські окупанти повторно за останні кілька днів обстріляли одну з теплоелектростанцій "ДТЕК Енерго" вранці 5 травня, внаслідок чого серйозно постраждало її обладнання. Про це повідомляє ДТЕК у своєму Телеграм-каналі та Міненерго.

"Вранці 5 травня внаслідок інтенсивних обстрілів, вкотре постраждала ТЕС "ДТЕК Енерго", – сказано в повідомленні. – Це вже другий обстріл цієї станції за останні декілька днів".

"Станом на ранок 5 травня після артилерійського удару по одному з енергетичних об'єктів на Донеччині було аварійне відключення енергоблоку ТЕС", – сказано в повідомленні Міненерго.

Уточнюється, що внаслідок влучання знеструмлено вугільну шахту.

Раніше повідомлялось, що енергетики ДТЕК відновили мережі в 37 населених пунктах Донеччини за три доби травня: 44 тисячі родин знову зі світлом.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті