Окупанти обстріляли один із вищих навчальних закладів Херсона. Є поранені

Російські окупанти завдали артилерійського удару по вищому навчальному закладу у Херсоні та поранили двох мирних мешканок. Про це повідомляє Херсонська ОВА у своєму телеграм-каналі 19 вересня.

"Після обіду російська артилерія обстріляла один із вищих навчальних закладів Херсона. Через ворожий удар постраждали дві херсонки", - зазначається у повідомленні.

У Херсонській ОВА додали, що у 31-річної жінки діагностували мінно-вибухову травму та до лікарні у стані середньої тяжкості доставили 45-річну місцеву жительку.

Як повідомлялось раніше, у лікарні помер чоловік, який був поранений під час обстрілу тролейбуса у Херсоні.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті