Окупанти обстріляли один із вищих навчальних закладів Херсона. Є поранені

Російські окупанти завдали артилерійського удару по вищому навчальному закладу у Херсоні та поранили двох мирних мешканок. Про це повідомляє Херсонська ОВА у своєму телеграм-каналі 19 вересня.

"Після обіду російська артилерія обстріляла один із вищих навчальних закладів Херсона. Через ворожий удар постраждали дві херсонки", - зазначається у повідомленні.

У Херсонській ОВА додали, що у 31-річної жінки діагностували мінно-вибухову травму та до лікарні у стані середньої тяжкості доставили 45-річну місцеву жительку.

Як повідомлялось раніше, у лікарні помер чоловік, який був поранений під час обстрілу тролейбуса у Херсоні.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті