Окупанти обстріляли Курахове. Є "прильоти" на територію ТЕС - соцмережі

Росіяни вночі, 4 травня, обстріляли прифронтові міста Донеччини. У Кураховому сильна пожежа, є "прильоти" по території ТЕС. Про це пишуть у місцевих соцмережах і так звані "воєнкори"-пропагандисти.

За повідомленнями останніх, під обстрілом перебувають Слов'янськ, Костянтинівка, Курахове.

У місцевих соцмережах повідомили про сильну пожежу в Кураховому після обстрілу, підтвердивши відповідним відео.

Також пишуть про "прильоти по ТЕС. "Підтверджено близько 5 вибухів на території підприємства", - повідомляють місцеві пабліки.

Крім того, відомо, що в Покровському районі сталося екстрене відключення електроенергії, енергетики працюють над відновленням енергопостачання.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті