Окупанти обіцяють метрополітен у Донецьку. Нібито це питання дуже хвилює донеччан

Російський підприємець Андрій Чертков, призначений першим заступником голови "уряду ДНР", заявив, що в Донецьку однозначно з'явиться метрополітен. Про це сьогодні, 19 квітня пишуть пропагандистські ЗМІ.

"Дуже багато запитань було про донецький метрополітен. Хочу розвіяти чутки, що метрополітену в Донецьку не буде, і те, що ми будемо закривати ті роботи, які були зроблені. Щойно у нас припиняться військові дії, повірте, ми дуже великі роботи почнемо з будівництва. І, природно, метро в Донецьку буде", - обіцяє Чертков.

Як повідомлялося, на окупованій території Донецької та Луганської областей російське Міненерго має намір скоротити кількість діючих вугільних шахт до п'ятнадцяти.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті