Окупанти не пропускають у захоплене ними Сватове "гуманітарку" для своїх же військових

В окуповане Сватове Луганської області росіяни не пропускають своїх же "волонтерів", які везуть гуманітарну допомогу російським військовим. Про це повідомив Телеграм-канал "Трибун. Схід" розмістивши скріни відповідних повідомлень із російських чатів.

"Російські "волонтери", що займаються доставкою "гуманітарної допомоги" для загарбників пишуть, що не можуть потрапити в тимчасово окуповане Сватове - для людей з російською/немісцевою пропискою в'їзд в населений пункт закритий", - сказано в повідомленні "Трибун. Схід".  

"Місцевих і з місцевою пропискою пропускають без проблем. не пропускають винятково гуманітарку", - йдеться в одному з повідомлень росіян.

Раніше повідомлялося, що луганські партизани підпалили релейну шафу на залізничному полотні поблизу окупованого Щастя.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті