Окупанти на Старобільщині створили "комісію" щодо "пам'ятних знаків", до якої увійшов місцевий "краєзнавець"-колаборант Лук'яненко

"Краєзнавець" Олександр Лук'яненко після проведених ним екскурсій для "спостерігачів" на незаконних путінських виборах "кар'єрно зріс" до "члена комісії", яка буде розглядати питання "щодо встановлення меморіальних дощок та інших пам'ятних знаків" на окупованій Старобільщині. Відповідну постанову підписав окупаційний "голова муніципального утворення Старобільський муніципальний округ ЛНР" Володимир Чернєв, пише Телеграм-канал "Старобільськ life" 23 квітня.

"Створити комісію з розгляду питань щодо встановлення меморіальних дощок та інших пам'ятних знаків на території муніципального утворення Старобільський муніципальний округ Луганської Народної Республіки", - ідеться в "документі".

Серед членів комісії фігурую Олександр Лук'яненко, якого окупанти називають "громадський діяч, краєзнавець".

У вересні 2021 року Лук'яненко отримав подяку від очільника Луганської ОВА Сергія Гайдая

Під час екскурсії для "спостерігачів" на незаконних путінських виборах

Очолює "комісію" колаборант від культури Олександр Кельш. Він мав звання заслуженого працівника культури України, а наразі обіймає посаду "начальника відділу культури, молоді та спорту" при російській окупаційній адміністрації в Старобільському районі. Як повідомляв "ОстроВ", Олександру Кельшу ще у квітні 2023 року було винесено вирок за колабораційну діяльність: 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування пов’язані з освітньою, культурною та спортивною діяльністю населення строком 15 років та з конфіскацією майна

Раніше повідомлялось, що екскурсії для іноземних "спостерігачів" на незаконних путінських виборах в окупованому Старобільську проводив відомий краєзнавезь Олександр Лук'яненко.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті