Окупанти на Старобільщині піаряться на колись українському поеті Федорі Тарасенку, у якого раптом почало "битися серце Росії"

Створена путіним організація "Народний фронт" в окупованому Старобільському районі Луганщини зняла пропагандистський ролик, у якому показала надання допомоги поету з інвалідністю із села Половинкине Федору Тарасенку, який перед тим став "членом Союза писателей России". Відповідний ролик розмістили окупаційні ЗМІ 13 квітня. 

"У мене 30 років поетичного стажу. Автор 13 поетичних збірок", - розповідає окупантам новоспечений "член Союза писателей России" й демонструє грамоти й дипломи, видані йому Україною й написані українською мовою.

При цьому Федір, будучи людиною з інвалідністю, під час зйомки перебуває в ліжку.

Місцеві ЗМІ зазначають, що раніше на Тарасенку піарилась путінська партія "Єдина росія".

"На бідному Хведі Тарасенку хто тільки не піариться, то "єдинососи", то "народний фронт". Старобільчанин скаржиться, що залишився сиротою та вихваляється, що є членом письменників рашки", - пише Телеграм-канал "Старобільськ life".

Раніше, як повідомляв "ОстроВ", український поет з села Половинкине Старобільського району Тарасенко відчув, що в ньому "бьется сердце России".

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті