Окупанти на Луганщині збирають дані про підлітків, які не отримали паспорти РФ, та їхніх батьків

Окупаційна влада в Луганській області збирає дітей про дітей старше 14 років, які не отримали паспорти РФ, та їхніх батьків. Про це з посиланням на власні джерела повідомив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 19 травня.

"На Луганщині окупанти збирають інформацію про кількість дітей в школах та їх батьків, що отримали та не отримали кацапські паспорти, також хочуть поіменні списки дітей від 14 років, які не отримали документи країни - агресорки", – цитує Артюх повідомлення джерела.

Уточнюється, що інформацію вимагають надати до 22 травня, вказавши причину, з якої дитина та її батьки досі не отримала паспорти РФ.

Раніше повідомлялось, що дітей з окупованого екс-Троїцького району Луганщини готуються вивезти в Орловську область РФ.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті