Дітей з окупованого екс-Троїцького району Луганщини готуються вивезти в Орловську область РФ

Дітей з окупованого росіянами екс-Троїцького (після адмінреформи увійшов до Сватівського) району Луганської області місцева влада готується влітку вивезти в Орловську область РФ під виглядом оздоровлення. Про це повідомила "виконувачка обов'язків голови Троїцького району" Лариса Резнікова, пишуть сепаратистські ЗМІ 13 травня.

"Зараз триває опрацювання планів щодо проведення літнього оздоровлення дітей Троїцького району", – сказала Резнікова, уточнивши, що дітей планують вивезти в Орловську область.

Вона також підкреслила, що в регіоні триває "професійна перепідготовка вчителів", які, працюючи на окупантів, знищують українську систему освіти.

Раніше повідомлялося, що росіяни на Луганщині "паспортизують" 14-річних дітей, змушують брати участь у святкуванні 9 травня і продовжують депортувати.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті