Окупанти на Луганщині погрожують випускникам недопуском до іспитів без російського паспорта

Російські окупанти на Луганщині погрожують школярам недопуском до іспитів, якщо в тих не буде російського паспорта. Про це 21 травня в Telegram повідомили представники обласної військової адміністрації.

"Піком абсурду є примусова паспортизація школярів. Спочатку їм погрожували недопуском до іспитів у разі відсутності паспорта рф, тепер узагалі запропонували видавати атестати тільки з наявністю цього документа", - повідомили в ОВА.

У підсумку випускники замість підготовки до тестування і подальшого вступу повинні відстоювати великі черги і змушені займатися бюрократією.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни посилюють тиск на жителів окупованих районів Луганської області.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті