Окупанти на Луганщині атакують біля нещодавно звільненої Надії та Білогорівки

"Майже 30 разів загарбники атакували на Лиманському та Сіверському напрямках (минулої доби. - "ОстроВ"). Зокрема, на Луганщині - поблизу Надії та Білогорівки. Сім разів вони застосовували ствольну артилерію. Також били із реактивної системи залпового вогню. У бік наших укріплень росіяни спрямували 242 безпілотники", - повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 26 березня щодо бойових дій у області. 

Як ідеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 16:00 26 лютого, на Лиманському напрямку з початку поточної доби агресор п’ять разів атакував у районах населених пунктів Копанки, Ямполівка, у напрямках Нового та Новомихайлівки. Наразі триває одне боєзіткнення.

На Сіверському напрямку сім наступальних дій проводив противник поблизу населених пунктів Білогорівка, Верхньокам’янське та Івано-Дар’ївка. Дотепер тривають чотири боєзіткнення.

Раніше повідомлялось, що окупанти знов атакували Білогорівку, Зеленський подякував штурмовикам за звільнення села Надія.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
26.02.2026
16:41

Справа не в територіях! Або без соплів про те, чому не можна здавати Донбас

Мир на умовах однієї сторони — це і є капітуляція. Тобто в такому разі Київ де-факто визнає свою поразку у війні та перемогу Москви. Але об'єктивних причин іти на таке у Зеленського немає.
Світ
25.02.2026
11:21

«На жаль, застосування ядерної зброї може стати реальністю». Російські ЗМІ про Україну

У разі появи на українській території ядерної зброї західного виробництва це може бути розцінено Москвою як пряма підстава для подальшої ескалації. Більш того, такий крок здатний спровокувати розширення конфлікту за межі України.
Донбас
22.02.2026
17:35

Іспанський сором «звільненої» Авдіївки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Очевидно, що пропаганда окупованого Донбасу любить ура-патріотичні інформаційні приводи. Найціннішими вважаються річниці перемог минулого і, звичайно ж, успіхи так званої «СВО». Так, минулого тижня колабораціоністська влада згадала про те, що два...
Всі статті