Окупанти на Херсонщині загрожують депортацією людям без російських паспортів

Російські окупанти на Херсонщині почали загрожувати депортацією українцям, які не хочуть отримати паспорти окупантів. Про це 22 лютого повідомляє Генштаб ЗСУ.

"На тимчасово захопленій частині Херсонської області противник продовжує насильницьку паспортизацію населення. Російські окупаційні війська загрожують виселенням з початку березня всім громадянам, які не одержують російського паспорта", - повідомили українські військові.

Також наголошується, що російські солдати разом із поліцією посилили перевірки паспортів на блокпостах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти продовжують примусову паспортизацію на окупованих територіях, загрожуючи конфіскацією майна та анулюванням пенсій.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті