Окупанти на Херсонщині загрожують депортацією людям без російських паспортів

Російські окупанти на Херсонщині почали загрожувати депортацією українцям, які не хочуть отримати паспорти окупантів. Про це 22 лютого повідомляє Генштаб ЗСУ.

"На тимчасово захопленій частині Херсонської області противник продовжує насильницьку паспортизацію населення. Російські окупаційні війська загрожують виселенням з початку березня всім громадянам, які не одержують російського паспорта", - повідомили українські військові.

Також наголошується, що російські солдати разом із поліцією посилили перевірки паспортів на блокпостах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти продовжують примусову паспортизацію на окупованих територіях, загрожуючи конфіскацією майна та анулюванням пенсій.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті