Окупанти на Харківщині поповнили особовий склад черговими зеками: з 500 втекли 80, поранені 100

Російські окупанти для поповнення втрат привезли на окуповану територію Харківщині ще 500 зеків, з них 100 зазнали поранень, а 80 самовільно покинули позиції. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 4 червня.  

"Російські окупанти продовжують зазнавати великих втрат у живій силі. Зокрема, встановлено, що до одного з підрозділів російських окупаційних військ, який діє на тимчасово захопленій території Харківської області, протягом тижня для посилення прибув особовий склад з числа колишніх засуджених громадян РФ у кількості близько 500 осіб", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що після завдання вогневого ураження Силами оборони України по позиціях противника близько 100 осіб з числа новоприбулого підкріплення зазнали поранень різного ступеня важкості, зокрема, і не сумісних з життям.

Крім того, після цієї події близько 80 осіб самовільно залишили свої позиції.

Раніше повідомлялось, що у Сватовому на Луганщині дезертирували близько 40 російських військових – до їхніх пошуків залучили вертольоти.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті