У Сватовому на Луганщині дезертирували близько 40 російських військових - до їхніх пошуків залучили вертольоти

У Сватове Луганської області на початку червня дезертирувало приблизно 40 російських військових. Про це 4 червня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У Сватовому Луганської області 2 червня дезертирувало близько 40 військовослужбовців російських окупаційних військ, які самовільно залишили бойові позиції", - повідомили українські військові.

У Генштабі зазначили, що до пошуку втікачів залучили два російські вертольоти. Також це завдання виконує підрозділ Росгвардії окупантів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під Бахмутом дезертирувала група вагнерівців, прихопивши військову техніку.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті