Окупанти майже 100 разів за добу обстріляли територію України та атакували 16 населених пунктів на Донбасі

Російські окупанти минулої доби майже сотню разів обстріляли територію України, а також атакували 16 населених пунктів у Донецькій та Луганській областях. Про це 29 січня у ранковому зведенні повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Протягом минулої доби російські окупанти завдали 1 ракетного та 32 авіаційних ударів і здійснили понад 65 обстрілів з РСЗВ по цивільної інфраструктури Донецької та Херсонської областей", - повідомили українські військові.

На жаль, внаслідок цих ударів загинули та отримали поранення мирні жителі. При цьому основною метою росіян є повне знищення критичної інфраструктури нашої країни. У зв'язку із цим зберігається загроза авіаційних та ракетних ударів по всій Україні.

Також напередодні рашисти намагалися наступати на Авдіївському, Бахмутському та Новопавлівському напрямках. На Куп'янському, Лиманському, Запорізькому та Херсонському напрямах росіяни думали лише про оборону.

"Підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів у районах населених пунктів Діброва та Білогорівка Луганської області; Ямполівка, Верхньокам'янське, Роздолівка, Сіль, Благодатне, Парасковіївка, Бахмут, Іванівське, Кліщіївка, Новомихайлівка, Водяне, Мар'їнка, Побєда та Вугледар на Донеччині", - повідомили у Генштабі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни зосередилися на спробах атакувати на трьох напрямках в Україні, ще чотири окупанти зосередилися на обороні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Всі статті