Окупанти "ЛНР" почали публікувати списки квартир, які будуть конфісковані як "безгосподарні" 

Окупанти "ЛНР" почали публікувати списки квартир, які будуть конфісковані як "безгосподарні". Про це свідчить інформація окупаційної адміністрації Сєвєродонецька Луганської області.

18 квітня на "офіційному" Телеграм-каналі "адміністрації" названо шість квартир, що "мають ознаки безгосподарності". Виходячи з того, що п'ять із них розташовані в одному будинку, їхнє виявлення стало результатом масової облави на житло городян, які залишили зону окупації. 

Скасувати анонсовану експропріацію квартир практично неможливо: власникам, які однозначно виїхали на підконтрольну Україні територію, пропонується "протягом 30 календарних днів з дня опублікування цього оголошення особисто з'явитися у відділ житлового фонду управління житлово-комунального господарства", пред'явити паспорт громадянина РФ або "іншим документом, що засвідчує особу". 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті