Окупанти із російських нацменшин заселяють свої сім'ї в населені пункти Сватівського району Луганщини

У покинуте українцями житло в окупованих населених пунктах Сватівського району Луганщини наразі заселяються родини окупантів, відправлених на Сватівський напрямок зі східних регіонів РФ. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі "Media Center Ukraine - Ukrinform" 16 листопада.

"На Сватівський напрямок, куди прийшли бригади зі сходу росії, з нацменшин - багато з тих бригад зайшли з родинами і заселялись у пусті хати, у пусті квартири, які там знаходяться. Дійсно, така ситуація є", - сказав Лисогор. 

Він вважає, що росія й надалі буде докладати зусиль, щоб збільшити кількість таких людей на окупованій території Луганщини - щоб асимілювати рештки місцевого населення.

Раніше повідомлялось, що на підконтрольній Україні території Луганської області залишається 65 мешканців на кілька сіл.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті