Окупанти "інтегрують у загальноросійську систему конярства" вкрадений ними унікальний Деркульський конезавод на Луганщині

Окупанти та колаборанти екс-Біловодського району Луганщини (відповідно до останньої адмінреформи увійшов до складу Старобільського) розповіли про те, що вони роблять із вкраденим ними Деркульським конезаводом, "інтегруючи" його в "загальноросійську систему конярства". Відповідний сюжет розмістили окупаційні ЗМІ 2 листопада.

"Подивилися тварин, породний склад, обговорили проблеми - у нас досить великий блок робіт, пов'язаних із відновленням племінної цінності та інтеграції в загальноросійську систему конярства. Другий блок питань пов'язаний з інтеграцією підприємства в кінно-спортивну систему РФ", - говорить у кадрі так званий "міністр сільського господарства і продовольства ЛНР" Євген Сорокін.

Свій приїзд на унікальне підприємство він пояснив "благою справою" - підприємству "подарували" 32 арабських скакуни, без яких воно прекрасно розвивалося і розводило коней чистокровної верхової породи та української верхової породи.

Засвітився в кадрі також новоспечений колаборант Михайло Гладков, "директор Деркульського кінного заводу" - син колаборанта Сергія Гладкова, який повністю "здав" унікальне підприємство рашистам і потім "відійшов від справ", загинувши майже одразу після повномасштабного російського вторгнення.

Раніше повідомлялося, що директор Деркульського конезаводу Сергій Гладков "передав" окупантам урожай зернових та унікальні пам'ятки архітектури.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті