Окупанти двома ракетами С-400 вдарили по Чугуєву. Постраждали люди, розбитий дитячий садочок

У середу, 22 травня, російські окупанти атакували Чугуїв Харківської області двома ракетами С-400. Пострадали 8 людей. Під удар потрапив дитячий садочок, - пише 24.tv.ua.

Зокрема, одна жінка поранена та семеро людей звернулися за медичною допомогою. Будівля дитячого садка сильно пошкоджена.

"Це будівля дитячого садочку. Черговий навчальний заклад потрапив під удар. Мішенню став освітній заклад, який не працював, який стояв порожній. Ми бачимо з повітря, наскільки сильно пошкоджений. Це дві С-400 вгатили по цій будівлі", – розповіла журналістка телеканалу.

Також постраждали житлові будинки, приватні та багатоповерхові, які були поруч. Крім того, пошкоджена лінія електропередачі.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті