Окупанти двома ракетами С-400 вдарили по Чугуєву. Постраждали люди, розбитий дитячий садочок

У середу, 22 травня, російські окупанти атакували Чугуїв Харківської області двома ракетами С-400. Пострадали 8 людей. Під удар потрапив дитячий садочок, - пише 24.tv.ua.

Зокрема, одна жінка поранена та семеро людей звернулися за медичною допомогою. Будівля дитячого садка сильно пошкоджена.

"Це будівля дитячого садочку. Черговий навчальний заклад потрапив під удар. Мішенню став освітній заклад, який не працював, який стояв порожній. Ми бачимо з повітря, наскільки сильно пошкоджений. Це дві С-400 вгатили по цій будівлі", – розповіла журналістка телеканалу.

Також постраждали житлові будинки, приватні та багатоповерхові, які були поруч. Крім того, пошкоджена лінія електропередачі.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті