Окупанти "ДНР" звинуватили ЗСУ в руйнуванні 13 тисяч житлових будинків. Знищені російською армією міста і села вирішили не враховувати

Окупанти "ДНР" звинуватили ЗСУ в руйнуванні за два роки "СВО" 13 тисяч житлових будинків. Про це йдеться в повідомленні так званого "представництва республіки в СЦКК".

Нібито з лютого 2022 року регіон зазнав обстрілу 33 719 разів, унаслідок чого було пошкоджено 13 828 житлових житлових житлових будівель.

У фейковому "СЦКК" не стали акцентувати увагу на зруйнованих вщент "звільнених" містах, селищах і селах. За словами окупантів, оцінити ступінь руйнування на окупованих після 2022 року територіях "на сьогоднішній день достеменно встановити неможливо". 

Раніше повідомлялося раніше, внаслідок варварських штурмів українських міст практично повністю знищено Соледар, Бахмут, Авдіївку, а також безліч сіл і селищ. Серйозно постраждав Маріуполь. За інформацією його "мера", російське "визволення" коштувало місту руйнування 32,5 тисячі приватних будинків і сотень багатоповерхівок. Понад 500 багатоповерхових будинків не підлягає відновленню.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті