Окупанти "ДНР" засудили до 25 років колонії двох захисників Маріуполя

Так званий "верховний суд "ДНР"" засудив українських військових Андрія Найдена і Данила Колєнова до 25 років ув'язнення за нібито розстріл цивільних у Маріуполі в березні минулого року. Про це пишуть окупаційні ЗМІ.

Зокрема, наводиться інформація слідчого комітету РФ про те, що військові отримали вирок за нібито "жорстоке поводження з цивільним населенням і застосування у збройному конфлікті заборонених методів, а також у вбивстві двох осіб".

За версією окупантів, засуджені були військовослужбовцями військової частини 3057, тимчасово розміщувалися в Маріуполі, зокрема на меткомбінаті "Азовсталь" аж до 18 травня 2022 року.

Чоловіків засудили до 25 років позбавлення волі кожному з відбуванням у виправній колонії суворого режиму.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті