Окупанти "ДНР" засудили до 25 років колонії двох захисників Маріуполя

Так званий "верховний суд "ДНР"" засудив українських військових Андрія Найдена і Данила Колєнова до 25 років ув'язнення за нібито розстріл цивільних у Маріуполі в березні минулого року. Про це пишуть окупаційні ЗМІ.

Зокрема, наводиться інформація слідчого комітету РФ про те, що військові отримали вирок за нібито "жорстоке поводження з цивільним населенням і застосування у збройному конфлікті заборонених методів, а також у вбивстві двох осіб".

За версією окупантів, засуджені були військовослужбовцями військової частини 3057, тимчасово розміщувалися в Маріуполі, зокрема на меткомбінаті "Азовсталь" аж до 18 травня 2022 року.

Чоловіків засудили до 25 років позбавлення волі кожному з відбуванням у виправній колонії суворого режиму.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті