Окупанти "ДНР" проводять дострокове голосування на незаконних виборах президента РФ в умовах повної секретності

Окупанти "ДНР" проводять дострокове голосування на незаконних для окупованих територій виборах президента РФ в умовах повної секретності. Про це йдеться в повідомленні пресслужби "регіональної виборчої комісії".

У ньому наголошується, що "дострокове голосування на президентських виборах, яке стартувало з 25 лютого на низці дільниць, проходить у штатному режимі". 

Будь-яка інша інформація про хід голосування не розголошується з метою безпеки, - заявили окупанти.

Основний етап виборів президента Росії відбудеться 15-17 березня. У "ДНР", де, в принципі, проведення виборів президента чужої країни є незаконним, передбачено дострокове голосування - з 10 по 14 березня. На окремих дільницях у прифронтовій зоні воно почалося ще більш достроково - з 25 лютого.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті