Окупанти «ДНР» повідомили, що зі стертого з лиця землі Бахмута «евакуювали» близько 4 тисяч осіб. Про долю решти 66 тисяч промовчали 

Зі зруйнованого російськими окупантами Бахмута і прилеглих до нього населених пунктів у «ДНР» було «евакуйовано» не більш як 4 тисячі осіб. Про це місцевим журналістам розповів «мер» Шахтарська Олександр Шатов. 

«За весь час, коли була евакуація, загалом з Артемівська та звільнених населених пунктів району вийшло 3,5-4 тис. людей... Усі люди, які зверталися, отримали паспорти і належні їм виплати в межах російського законодавства. Ті, хто хотів виїхати - виїхав в інші регіони РФ, частина людей працюють у нас, зокрема на комунальних підприємствах", - повідомив він.

До російського вторгнення в Бахмуті Донецької області проживало близько 70 тисяч осіб. Про їхню долю гауляйтер Шахтарська, якому було доручено керівництво руїнами захопленого міста, не повідомив.

 

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті