Окупанти "ДНР" похвалилися, що розпочали пограбування українських родовищ на окупованих у 2022-23 роках територіях

Окупанти "ДНР" розпочали пограбування українських родовищ на окупованих у 2022-23 роках територіях. Про це повідомив так званий заступник "голови уряду" Володимир Єжиков.

Раніше він повідомив, що маріонеткова влада "республіки" ввела так зване "зовнішнє управління" на 39 родовищах корисних копалин, які розташовуються в окупованих у 2022-23 роках районах Донецької області.

На семи з них, похвалився Єжиков, відновлено видобуток корисних копалин. Він уточнив, що йдеться про відновлення видобутку граніту та виробництво щебеню на Анадольському, Каранському, Хлібодарівському родовищах граніту, Гранітному родовищі граносієнітів, Чердаклінському родовищі сієнітів. Також відновлено видобуток піску на Краснополянському родовищі, каолінів – на Катеринівському родовищі.

 

 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті