Окупанти "ДНР" намагаються перекласти на ЗСУ провину за зупинку трьох найбільших шахт Донбасу

Три найбільші шахти на окупованій частині Донецької області перестали видобувати вугілля. Цей факт визнали у так званому "міністерстві вугілля та енергетики ДНР".

Йдеться про шахти імені Челюскінців ім. О. О. Скочинського та О. Ф. Засядька.

Відповідальність за зупинення роботи підприємств, які до російської окупації були флагманом вуглевидобутку регіону, маріонеткова влада намагається перекласти на ЗСУ.

Нібито ці шахти "вуглевидобуток не ведуть, оскільки неодноразово опинялися на лінії вогню та отримали значні ушкодження".

Раніше такій собі "голова макіївської теркому профспілки працівників вугільної промисловості ДНР" Георгій Янков назвав справжню причину закриття шахт – це відсутність грошей. 

За його словами, окрім вище названих припинить роботу і шахта Калинівська-Східна.

"Вони дуже потрібні для отримання коксу. І такого вугілля в Росії немає. Інвестор поки не прийшов і розглядається питання про перехід їх у режим водовідливу", - сказав "профспілковий лідер".

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті