Окупанти "ДНР" намагаються перекласти на ЗСУ провину за зупинку трьох найбільших шахт Донбасу

Три найбільші шахти на окупованій частині Донецької області перестали видобувати вугілля. Цей факт визнали у так званому "міністерстві вугілля та енергетики ДНР".

Йдеться про шахти імені Челюскінців ім. О. О. Скочинського та О. Ф. Засядька.

Відповідальність за зупинення роботи підприємств, які до російської окупації були флагманом вуглевидобутку регіону, маріонеткова влада намагається перекласти на ЗСУ.

Нібито ці шахти "вуглевидобуток не ведуть, оскільки неодноразово опинялися на лінії вогню та отримали значні ушкодження".

Раніше такій собі "голова макіївської теркому профспілки працівників вугільної промисловості ДНР" Георгій Янков назвав справжню причину закриття шахт – це відсутність грошей. 

За його словами, окрім вище названих припинить роботу і шахта Калинівська-Східна.

"Вони дуже потрібні для отримання коксу. І такого вугілля в Росії немає. Інвестор поки не прийшов і розглядається питання про перехід їх у режим водовідливу", - сказав "профспілковий лідер".

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті